احیای امر به معروف و نهی از منکر دغدغه همه دوستداران دین است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-اموزش فیزیک - اموزش فیزیک

احیای امر به معروف و نهی از منکر دغدغه همه دوستداران دین است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-اموزش فیزیک

به گزارش خبرنگار مهر، حسن کربلایی ظهر پنجشنبه در جمع اجتماع مدافعان حریم خانواده که در پارک شهر فومن برگزار شد با بیان اینکه در سال‌های گذشته گروهی میان مردم به دنبال ترویج تفکرات غیر اسلامی و مخالف ارزش‌های اسلام بودند، گفت: اروپاییان و استکبار جهانی چنین افکاری را در میان جامعه اسلامی ایران رواج دادند.

وی در ادامه با اشاره به ایستادگی علما، ملت ایران و بزرگان در برابر این تفکر، افزود: امروز نیز اروپاییان با استفاده از فضای مجازی، گفتگو و مذاکره برخی نیروها را به عنوان عامل اجرایی خود به ایران وارد می کند و به دنبال ترویج تفکر آزادی در میان ملت ایران است.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه در طول خداوند، پیامبر گرامی و ائمه اطهار و بزرگان امر به معروف و نهی از منکر را ترویج داده اند، اظهار کرد: هر کسی که پیام اسلام را درک کرده بر آن واجب است که امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهد.

وی با تأکید بر اینکه امر به معروف همواره مظلوم واقع شده تا جایی که عده‌ای همواره حتی در این راه شهید شده اند، بیان کرد: یکی از روایات نقل شده از شهید مطهری بر شناخت شمر زمانه که امروز آمریکا، اروپا و استکبار جهانی بوده تأکید کرده و خواستار ایستادگی در برابر آن شده است.

کریلایی امر به معروف را هزینه بر دانست و گفت: اما این موضوع نباید سبب شود که از این کار دست بکشیم همه علما و بزرگان در عصر خود در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرده و حتی به شهادت رسیده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه سازش با آمریکا محال است، افزود: آنها همه نوع خیانت و توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند که هجمه فرهنگی یکی از این حربه ها و توطئه ها است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با تأکید بر لزوم احیای این موضوع در سطح جامعه، گفت: اگر همه اعم از مردم و مسئولان در این زمینه همدل باشند وضعیت موجود بهتر خواهد شد.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار