حمایت از مستضعفین هشدار به تمام قدرت های جهان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-اموزش فیزیک - اموزش فیزیک

حمایت از مستضعفین هشدار به تمام قدرت های جهان است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-اموزش فیزیک

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به روز جهانی قدس اظهار کرد: به فرموده پروردگار متعال هر قدم و آسیبی حتی به واسطه گرما که باعث خشم کفار و دین شود حسنه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در اولین سال پیروزی انقلاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام خمینی (ره) روز قدس نامگذاری شد، تصریح کرد: روز قدس روز فلسطین است و ملت ایران تا آزادی مستضعفان از زیر پای قدرتمندان از پای نمی‌نشیند.

امام‌جمعه رشت با تاکید بر اینکه آل صعود و اسرائیل جعلی را به وجود آورده است درباره معامله غرب بیان کرد: دنیای استکبار توطئه جدیدی را ایجاد کرده است تا نام فلسطین را اذهان جهانی محو کند.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه فلسطین پاره تن امت اسلام است، افزود: فلسطین و قدس روح اسلام ناب محمدی بوده و حمایت از مستضعفین هشدار به تمام قدرت‌های جهانی است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان تصریح کرد: روز فلسطین روز تشکیل حکومت مستضعفین و احیای ارزش‌های اسلامی و تشکیل خاورمیانه اسلامی با محوریت قدس است.

وی با تاکید بر سرعت پیشرفت ایران در تمام ابعاد به ویژه در بخش علمی و پیشرفت‌های تکنولوژی، گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری رشد و توسعه انقلاب اسلامی در سایه تحریم‌ها رخ داده است.

امام‌جمعه رشت با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: شرایط و مشکلات اقتصادی علاوه بر تحریم‌های جهان به دلیل عدم درایت، کفایت، مدیریت و نظارت و توجه همه جانبه به قدرت داخلی است.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار