به گزارش خبرنگار مهر، قرار بود تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و داماش گیلانیان در دیدار نهایی رقابت های جام حذفی از ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در ورزشگاه اختصاصی فولاد به مصاف هم بروند.

گزارش اتفاقات دو ساعت جنجالی ورزشگاه اختصاصی فولاد را می خوانید:

درحالی که قرار بود این بازی از ساعت ۲۱ آغاز شود به دلیل امتناع داماشی ها از ورود به زمین هنوز آغاز نشده است. داماشی ها اعتقاد داشتند اجازه ورود تماشاگرانشان به ورزشگاه داده نشده است.

مسئولان برگزاری بازی که نتوانستند مشکل داماش را حل کنند دست به دامان علیرضا بیرانوند و سیدجلال حسینی شدند تا از تماشاگران بخواهد جایگاه تماشاگران حریف را خالی کنند. بیرانوند هم کنار زمین آمد و از طریق بلندگو اعلام کرد که تماشاگران پرسپولیس سکوهایی را برای داماشی ها خالی کنند. به دنبال این اتفاق بازیکنان پرسپولیس هم به رختکن برگشتند.

با گذشت ۴۵ دقیقه از زمانی که قرار بود بازی شروع شود، بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند تا بدن‌هایشان را دوباره گرم کنند. داماشی ها در حالی که وارد زمین شده بودند اما حاضر نشدند بازی را شروع کنند.

درحالی که بیش از یکساعت از زمان آغاز بازی گذشته است و بازیکنان پرسپولیس برای شروع بازی آماده شده‌اند، داماشی ها در حال گرم کردن هستند و توجهی به حضور پرسپولیسی‌ها ندارند.

با گذشت بیش از ۸۰ دقیقه از زمانی که قرار بود بازی شروع شود و در حالی که بازیکنان دو تیم درون زمین حاضر شده بودند، داماشی ها حاضر به شروع بازی نشدند و پرسپولیسی‌ها پس از دقایقی گرم کردن مجدداً به رختکن برگشتند.

به دنبال بازگشت پرسپولیسی‌ها به رختکن، تماشاگران اقدام به شکستن صندلی‌ها و پرتاب آن به سمت زمین و بازیکنان داماش کردند و فضای داخل زمین هم متشنج شد. کریم باقری که از نحوه مدیریت این بازی عصبانی بود بر سر سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فریاد زد و انتقاداتی را از وی مطرح کرد.

درحالی که یک بیش از ۹۰ دقیقه از زمان شروع بازی گذشته بود، تماشاگران ورزشگاه را ترک کردند و اکثر سکوها خالی شد. بازیکنان دو تیم هم به رختکن رفتند و تلاش مسئولان برای فراهم کردن شرایط برگزاری به جایی نرسید.

پس از گذشته دو ساعت از زمانی که قرار بود بازی برگزار شود و خبر لغو بازی نیز در رسانه ها منتشر شد، مشاور باشگاه پرسپولیس به طور رسمی اعلام کرد این بازی برگزار خواهد شد. تماشاگران هم به ورزشگاه برگشتند تا احتمال برگزاری بازی قوت بگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *